Річний звіт ФОП 3 група за 2023 рік

Річний звіт ФОП 3 група за 2023 рік

Річний звіт ФОП 3 група за 2023 рік

      Відео опис створення та подання річного звіту ФОП 3 групи за 2023 рік засобами програми Соната. 

     В даному відео показуємо 2 способи створення річної “Декларації платника єдиного податку – фізичної особи-підприємця” та додатку №1 “Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску”:

  • Спосіб 1. Створення річної декларації за 2023 рік на підставі копії з декларації за 9 місяців. Такий варіант підійде для користувачів прогами які створювали та подавали “Декларацію платника єдиного податку – ФОП” через Сонату.
  • Спосіб 2. Створення річної декларації за 2023 рік вручну від “А до Я”. Даний спосіб розкриває розуміння створення декларації від початку та до кінця.
 

     Податкова декларація платника єдиного податку – ФОП 3 група подається щоквартально із наростаючим підсумком сум доходів: за 1 квартал, за 6 місяців, за 9 місяців, РІЧНА.  Для працюючих ФОП 3 групи, підчас подання декларації із наростаючою сумою доходів за 1 квартал, 6 місяців та 9 місяців додаток із відомостями по нарахування єдиного внеску не подається. Такий додаток подається разом із РІЧНОЮ декларацією.

     ФОП що звільненні від сплати єдиного внеску на законних підставах – при поданні річної декларації платника єдиного податку звільняються від обов’язку в поданні відомостей про нарахуванню єдиного внеску.

Корисно! Із законними критерія за якими ФОП звільняється від сплати єдиного внеску можна ознайомитися в статті “Ставки єдиного податку та ЄСВ на 2024 рік”

Програма для електронної звітності до контролюючих органів України:

Податкова, Пенсійний фонд, Статистика, НБУ.

Потрібна консультація?

Залишіть номер телефону, ми передзвонимо!

Logo sonata

Політика cookie

Продовжуючи перегляд сайту, я погоджуюсь із використанням файлів cookies власником сайту відповідно до «Політики щодо Персональних даних», у тому числі на передачу даних третім особам (зі статистичними службами мережі Інтернет).