Купуючи програму Сонату Ви допомогаєте українцям що постраждали від російської агресії. 

Частина коштів буде перерахована для гумонітарної домомоги.

придбати ліцензію соната

Для того, щоб придбати ліцензію Соната виберіть відповідний тарифний план.

Придбана ліцензія програми Соната надається лише для одного профілю користувача.

Часті питання?

Сама програма Соната є багатопрофільною програмою. При цьому ліцензія діє лише для одного профілю користувача. На кожен профіль купується окрема ліцензія.

Сплатити ліцензію Сонати можна кількома способами:

  • При оформленні замовлення, в режимі on-line, картою Visa/MasterCard будь-якого банку;
  • Будь-яким зручним для Вас способом за реквізитами вказаним у рахунку-фактурі.

При оформленні замовлення Вам потрібно вибрати “Отримати рахунок-фактру для оплати в банку за реквізитами”. Після того як підтвердите замовлення – рахунок-фактура буде доступний на нашому сайті, а також надісланий на e-mail, який Ви вказали при оформленні замовлення.

Отримати рахунок-фактру з живим підписом можна 3 способами:

  1. Пройдіть процедуру оформлення замовлення, при цьому оберіть спосіб оплати “Отримати рахунок-фактуру для оплати в банку за реквізитами”, після чого з Вами зв’яжеться наш менеджер і обмовте всі деталі.
  2. Замовте в один клік, після чого з Вами зв’яжеться наш менеджер для подальшого оформлення замовлення.
  3. Повідомте про це нам будь-яким зручним для Вас способом. Наші контакти тут.

Ліцензію програми Соната буде актовано після оплати (виключення бюджетних організацій). Активація ліцензії відбувається без будь-яких Ваших дій.

Для приватної юридичної особи або фізичної особи ми надамо оригінал рахунку-фактури, акт виконаних робіт, договір (за запитом). Оригінали документів будуть надіслані після оплати.

Для державної чи бюджетної організації ми надамо документи з живим підписом та за попередньою домовленістю з датою або без: рахунок-фактуру, акт виконаних робіт та договір. Оригінали документів будуть надіслані в обумовлений термін.

Ви можете придбати нову ліцензію програми Соната у зручний час. При цьому нова ліцензія програми активується лише після закінчення чинної. Тобто, Ваша діюча ліцензія програми Соната буде працювати до свого закінчення, і тільки потім активується нова ліцензія.

Перехід з будь-якої ліцензії на іншу можливий тільки при повній оплаті за ту ліцензію, на яку переходите. Кошти та час, що залишився за ліцензію з якою переходите, поверненню не підлягають, а час не підсумовується до нової ліцензії.

Користувачі, які жодного разу не купували ліцензію Сонати можуть замовити демо-версію. Демо версія ліцензії Сонати надається тільки для юридичних осіб, безкоштовно на 30 днів і тільки один раз. Для фізичних осіб демо-версія не передбачена.

Програма для електронної звітності до контролюючих органів України:

Податкова, Пенсійний фонд, Статистика, НБУ.

Потрібна консультація?

Залишіть номер телефону, ми передзвонимо!

Logo sonata

Політика cookie

Продовжуючи перегляд сайту, я погоджуюсь із використанням файлів cookies власником сайту відповідно до «Політики щодо Персональних даних», у тому числі на передачу даних третім особам (зі статистичними службами мережі Інтернет).