Помилка XML-елемент “R01G1S” не містить коректне ім’я файлу

Помилка XML-елемент “R01G1S” не містить коректне ім’я файлу

Помилка XML-елемент “R01G1S” не містить коректне ім’я файлу

При відправці “Документ довільного формату” до податкової для розблокування податкових накладних/розрахунків коригувань може надійти квитанція з виявленою помилкою “Помилка XML-елемент “R01G1S” не містить коректне ім’я файлу”.  

  

Квитанція Помилка XML елемент R01g1s

Зазначена помилка виникає при порушені вимог* заповнення найменування файлу документа. Підчас заповнення найменування файлу документа дозволено використовувати лише букви, цифри, пробіл, крапку та тире. Символи на зразок №;”#$,% та подібні використовувати заборонено.

*Вимога заповнення встановлено в “Формат (стандарт) електронного документа звітності суб’єктів господарювання” затверджено наказом Міндоходів №729 від 29.11.2013р. 

 

Документ довільного формату

Як підсумок можна зробити висновок: якщо в імені документа містяться символи, що не передбачені наказом Міндоходів, то відкоригуйте найменування файла документа прибравши заборонені символи. 

Законодавча база:

  • Наказ Міністерства доходів і зборів України “Про затвердження Формату (стандарту) електронного документа звітності суб’єктів господарювання та Опису довідників, що публікуються з Форматом (стандартом) електронного документа звітності суб’єктів господарювання” 29.11.2013 №729

Програма для електронної звітності до контролюючих органів України:

Податкова, Пенсійний фонд, Статистика, НБУ.

Потрібна консультація?

Залишіть номер телефону, ми передзвонимо!

Logo sonata

Політика cookie

Продовжуючи перегляд сайту, я погоджуюсь із використанням файлів cookies власником сайту відповідно до «Політики щодо Персональних даних», у тому числі на передачу даних третім особам (зі статистичними службами мережі Інтернет).